×
Wkład Pentel LR-7 do pióra kulkowego
jm.: sztCena jednostkowa netto:
5,25 zł
Cena jednostkowa brutto: 6,46 zł
W opakowaniu zbiorczym: 12 szt
Zapytaj handlowca: dzial.handlowy@gremo.com.pl
Opis Produktu
Płynny tusz żelowy dla komfortu pisania
Wkład Pentel LR-7 wykorzystuje płynny tusz żelowy, który zapewnia gładkie i wyraźne pisanie bez przerywania. Dzięki temu każda linia jest precyzyjna i intensywna, co zwiększa komfort codziennego użytkowania pióra kulkowego.
Wytrzymałość i długa żywotność
Wkład pozwala na napisanie aż 550 metrów linii, co przekłada się na długotrwałe użytkowanie bez konieczności częstej wymiany. To ekonomiczne rozwiązanie dla osób piszących dużo i często.
Precyzyjna końcówka 0,7 mm
Grubość końcówki wkładu to 0,7 mm, co umożliwia tworzenie wyraźnych i czytelnych linii o szerokości 0,35 mm. Idealne do codziennego pisania, notatek i podpisów, gdzie ważna jest precyzja i estetyka tekstu.
Kompatybilność z modelami Pentel
Wkład jest dedykowany do piór kulkowych Pentel: BL107, BL117, BL77, BL57 oraz BL407, dzięki czemu łatwo dopasujesz go do swojego ulubionego długopisu i zapewnisz sobie niezawodne działanie.
Parametry
| Kolor tuszu | czerwony |
| Długość linii pisania | 550 m |
| Grubość końcówki | 0,7 mm |
| Grubość linii pisania | 0,35 mm |
| Kompatybilność | Pentel BL107, BL117, BL77, BL57, BL407 |























































